Tirana
clear sky
25.5 ° C
25.5 °
25.5 °
53 %
2.6kmh
0 %
Pre
28 °
Sht
29 °
Die
30 °
Hën
32 °
Mar
35 °
E premte, 18 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Me tollumbace dhe dhurata në duar, Policia e Fierit surprizon fëmijët: Me ju çdo ditë është festë, jo vetëm 1 Qershori (VIDEO)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Policia e Fierit në këtë ditë të veçantë për fëmijët ka vendour që t’i surprizojë atë.

Disa efektivë me rastin e festës së 1 Qershorit kanë vizituar fëmijët e kopshtit nr. 2 në qytetin e Fierit.

Me lule, tollumbace dhe dhurata në duar policët e Fierit kanë surprizuar vogëlushët duke i bërë ata edhe me të lumtur në ditën e tyre seciale.

Postimi i plotë nga Policia e Fierit:

👮♀👮♂Policia e Fierit më pranë fëmijëve në festën e tyre🤹♀🤹♂

Efektivë të Drejtorisë Vendore të Policisë Fier, me rastin e festës së 1 Qershorit, vizituan fëmijët e kopshtit nr. 2 në qytetin e Fierit.

Në kuadër të kësaj dite, për të dhuruar sa më shumë buzëqeshje te fëmijët, efektivët e Policisë shpërndanë disa dhurata simbolike.

Me ju fëmijë çdo ditë është festë, jo vetëm 1 Qershori!

🎈🎈🎈🎁🎁🎁

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img