Tirana
overcast clouds
7.5 ° C
7.5 °
7.5 °
61 %
3.1kmh
90 %
Mar
7 °
Mër
10 °
Enj
11 °
Pre
10 °
Sht
8 °
E martë, 7 Dhjetor, 2021
spot_img

Me thikë në dorë, hajduti tenton të vjedhë dyqanin e celularëve në Sarandë, por përballet me pronarin dhe ia “mbath me të katra”

digitalb
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një grabitje në tentativë ka ndodhur mbrëmjen e sotme në qytetin e Sarandës. Objekt i vjedhjes ka qenë një dyqan celularësh pranë vendit të quajtur “15-katëshi”.

Nje person i paidentifikuar ka tentuar të grabitë me thikë dyqanin e celularëve, por ka hasur në tezistencën e pronarit dhe është larguar menjëherë nga vendngjarja.

Pronari i dyqanit ka lajmëruar policinë, e cila ka mbërritur në vendngjarje dhe po heton për identifikimin dhe kapjen e autorit.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
digitalb
spot_img
spot_img