Tirana
broken clouds
17 ° C
17 °
17 °
94 %
0.5kmh
75 %
Mar
22 °
Mër
22 °
Enj
18 °
Pre
20 °
Sht
22 °
E martë, 18 Maj, 2021
spot_img

“Më theu krahun”, Braçe nxjerr deklaratën e Urgjencës së Lushnjës: Pacientja Elsa Bita nuk ka asnjë shenjë dhune në krah apo pjesë të tjera të trupit

spot_img

Lajme të ngjashëm

Zëvendës kryeministri i Shqipërisë, Erion Braçe ka publikuar deklaratën e Urgjencës së Spitalit të Lushnjës, ku pas ekzaminimeve të kryera ndaj shtetases Elsa Bita, mjekët kanë dalë në përfundimin që ajo nuk ka shenja dhune në trup.

Në dokumentin e firmosur nga mjekët konsultë thuhet se pacientja që u paraqit në spital nuk ka fraktura as në krah dhe as në kokë apo qafë, siç pretendonte ajo. Braçe i kthehet Metës dhe Berishës të cilët reaguan për rastin, duke i quajtur fundërrina.

I pari i listës së PS në qarkun e Fierit i kërkon llogari që të përgjigjen për personat që autorizojnë që të mbikqyrin territorin në rast të ndonjë krimi zgjedhor.

Reagimi i Erion Braçes

CFARE MASHTRIMI!

CFARE TURPI!

CFARE NEVERIE!

Gjithe historia qe cmendi dynjane sot ne mengjes me “thyerjen e dores se nje gruaje ne Divjake”, ESHTE MASHTRIM

Urdheroni:

ZERO THYERJE DORE, PARAKRAHU APO KRAHU;

ZERO NDRYDHJE DORE, PARAKRAHU APO KRAHU;

ZERO THYERJE QAFE;

ZERO NDRYDHJE QAFE;

ZERO THYERJE APO NDRYDHJE GJEKUNDI TJETER NE TURP;

ZERO SHENJA DHUNE KUDO NE TRUP;

GJITHCKA PAS GRAFISE E SKANERIT, KONFIRMUAR NGA GRAFIA DHE SKANERI!

Tani krimineli Sali Berisha, sivellau i tij Ilir Meta, te kene turp per cdo ndyresi qe nxorren nga goja e me te cilen ndyne te verteten!

UA KAM THENE;

ME MUA SDO JA DILNI KURRE SA KOHE KAM VETEM NJE RRUGE KU ECI E JETOJ:

RRUGEN E LIGJIT, DREJTESISE E ZOTIT!

Nderkohe pergjigje per kriminelet ordinere ne strukturen e Mbikqyrjes se Territorit” a keni?

Pergjigjuni funderrina!

175127311 264207232107876 2613681521037648693 n
spot_img

Më shumë

spot_img
spot_img