Tirana
clear sky
10.5 ° C
10.5 °
10.5 °
76 %
1kmh
0 %
Pre
26 °
Sht
27 °
Die
28 °
Hën
26 °
Mar
28 °
E premte, 20 Maj, 2022
spot_img

“Më tha nuk t’i jap lekët”, zbardhet dëshmia e autorit të vrasjes së 64-vjeçares në Kuçovë: Më qëlloi me gurë ndaj e mbyta

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një ngjarje e rëndë tronditi Kucovën në orët e vona të mbrëmjes së djeshme, pasi një 64-vjecare u gjet e pajetë në kanal e gjysëm e zhveshur dhe e mbuluar me gjethe.

Viktima u identifikua si Fatime Suli, e cila ishte vrarë nga komshiu i saj Fetah Marra, 58-vjec. Në dëshminë e tij Marra ka pranuar autorësinë e krimit të rëndë, teksa ka rrëfyer se viktima kishte refuzuar t’i jepte borxhin prej 600 mijë lekësh dhe 58 vjeçari e vrau pa iu dridhur qerpiku.

 “I kërkova borxhin prej 60.000 lekësh, mu përgjigj nuk ta jap, më tregoi bërrylin, më qëlloi me gurë dhe pastaj e mbyta me krah”, ka rrëfyer ai përballë hetuesve.

Autori u pa të largohej nga vendi i ngjarjes dhe më pas u kap nga policia në stanin ku punonte si bari.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
RingRing
spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img