Tirana
light rain
27.5 ° C
27.5 °
27.5 °
65 %
2.1kmh
20 %
Enj
27 °
Pre
27 °
Sht
26 °
Die
25 °
Hën
28 °
E enjte, 8 Qershor, 2023

Më të preferuarit e publikut, këta janë katër banorët që rikthehen në Big Brother VIP

Lajme të ngjashëm

Është mbyllur votimi dhe publiku ka marrë vendimin për të rikthyer katër nga banorët që kanë dalë nga shtëpia e madhe e Big Brother.

Efi, Kiara, Bledi dhe Ronaldo janë 4 banorët që do kenë një shansë të dytë për të rrëmbyer çmimin e madh, edhe pse për ta nuk do të jetë 100 mijë euro, por 50 mijë.

Të katër ish-banorët u shprehën të emocionuar që do të përjetonin edhe një herë ndjenjën e të qënit në shtëpinë e Big Brother.

Më shumë