Hapësire reklamuese

Aktualitet

Me të kuqe dhe me shpejtësi, VIDEO nga aksidenti tragjik te “21-shi”, humbi jetën polici i burgjeve dhe Ali Bejo

Shkruar nga Newsbomb
Me të kuqe dhe me shpejtësi, VIDEO nga aksidenti tragjik te

Euronews Albania ka siguruar videon e aksidentit të rëndë mëngjesin e 11 nëntorit në zonën e “21 dhjetorit”, ku u shënuan 2 viktima.

Ngjarja është regjistruar rreth orës 03:13 të mëngjesit ku automjeti tip ‘Citroen’ i cili drejtohej nga Emirjan Doko përplasi me makinën tip ‘Honda’ duke lënë të vdekur në vend shoferin, Luan Cenollari dhe pasagjerin Ali Bejo.

Siç shihet në pamjet në momentin e aksidentit fare pranë përplasjes ka qenë dhe një patrullë e policisë, e cila gjithashtu është rrezikuar nga përfshirja në këtë ngjarje.

Në automjetin e Emirjan Dokos u gjet një armë zjarri dhe një thikë. Një prej viktimave te aksidentit Luan Cenollari ishte polic i burgjeve qe sipas informacioneve gjate natës punonte dhe si taksist.

https://youtu.be/KClpy35_394

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese