Tirana
clear sky
5.5 ° C
5.5 °
5.5 °
31 %
5.1kmh
0 %
Sht
5 °
Die
5 °
Hën
3 °
Mar
4 °
Mër
6 °
E shtunë, 22 Janar, 2022

“Më të kërkuarit në Google në Shqipëri”, Kallanxhi tregon emrat dhe qytetet: Rama në Gjirokastër, Berisha në…

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Themeluesi i “Big Media Expert”, Tomi Kallanxhi ka treguar për personazhet më të këkruar në varësi të disa qyteteve në Shqipëri.

Në një intervistë për “Abc e Mëngjesit” ai tha se Berisha ishte më i kërkuari në “Google” në qytetin e Vlorëës, Rama në Gjirokastër dhe Basha në Fier.

“Njeriu më i kërkuar në Vlorë sot në Google është Sali Berisha, kurse Lulzim Basha sot është njeriu më i kërkuar në Fier. Kurse çuditërisht, Edi Rama është njeriu më i kërkuar në Gjirokastër. Sigurisht, që dy gjërat më të kërkuara në Gjirokastër është Edi Rama dhe bitcoin”, tha Kallanxhi.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img