Tirana
clear sky
29.5 ° C
29.5 °
29.5 °
37 %
4.6kmh
0 %
Enj
28 °
Pre
31 °
Sht
28 °
Die
30 °
Hën
28 °
E enjte, 16 Shtator, 2021

Më të dashuruar se kurrë, Rudina Dembacaj dhe Mark Frroku nisin pushimet e para bashkë

spot_img

Lajme të ngjashëm

1fc857c84f970fbfda5ec25d02b65650

Pas divorcit nga ish-bashkëshorti, moderatorja Rudina Dembacaj zyrtarizoi lidhjen ish-deputetin Mark Frroku.

Rudina postoi disa foto krah partnerit të saj të ri, ku tregoi se tashmë ndajnë së bashku edhe një biznes.

Së fundmi çifti kanë nisur pushimet e para së bashku dhe kanë zgjedhur të shkojnë në Venecia, Itali.

Nga atje Rudina nuk ka nguruar të publikojë foto, ku çifti shfaqen shumë të lumtur krah njëri-tjetrit.

Moderatorja e ka shoqëruar postimin me një emoji që tregon se është shumë e dashuruar.

Screenshot_6.png

 

 

Screenshot_5.png

Screenshot_7.png

Screenshot_8.png

Lexo edhe:

Nuk ka lajme të lidhura për këtë lajm

Më shumë

spot_img