Më të dashuruar se kurrë, Gigi poston foton intime me Zayn: Babi i bebit

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 17:43 01-08-2020 Më të dashuruar se kurrë, Gigi poston foton intime me Zayn: Babi i bebit

Modelja Gigi Hadid dhe këngëtari Zayn Malik janë ndër çiftet më të komentuar.

Gigi Hadid 25 vjeç dhe Zayn Malik 27 vjeç  kanë konfirmuar tre muaj më parë se janë në pritje të fëmijës së tyre të parë.

Së fundmi modelja ka postuar një foto intime me partnerin e saj. Çifti shihet duke u puthur, ndërsa krahas fotos Gigi shkruan “babi i bebit”.

Si duket çifti po pret me padurim që të marrin në krahë beben e tyre.

Screenshot_23.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.012501001358032
array(1) { ["section"]=> string(77) "me-te-dashuruar-se-kurre-gigi-poston-foton-intime-me-zayn-babi-i-bebit-215743" }