Tirana
broken clouds
13.5 ° C
13.5 °
13.5 °
62 %
3.6kmh
75 %
Pre
13 °
Sht
15 °
Die
13 °
Hën
10 °
Mar
9 °
E premte, 3 Dhjetor, 2021
spot_img

Më të dashuruar se asnjëherë, Arbana publikon foton e ëmbël krah Eduartit nga pushimet në Greqi

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Arbana Osmani dhe Eduart Grishaj janë duke shijuar pushimet e tyre në vendin fqinj, Greqi, ku po përjetojnë momente të paharrueshme.  

Moderatorja është shumë aktive në rrjetet sociale, duke postuar foto dhe video nga përditshmëria dhe projektet e ndryshme.

Së fundmi Arbana ka ndarë me ndjekësit disa foto ku shfaqet në krahët e partnerit, ndërsa dyshja duken shumë të dashuruar.

Në fotot që moderatorja ka publikuar në Instagram, nuk kanë munguar pëlqimet dhe komentet e shumta nga miqtë e tyre.  

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img