Tirana
clear sky
28.5 ° C
28.5 °
28.5 °
48 %
1kmh
0 %
Mar
28 °
Mër
27 °
Enj
25 °
Pre
26 °
Sht
27 °
E martë, 17 Maj, 2022
spot_img

Me sy të nxirë dhe të fryrë, çfarë i ka ndodhur Arjan Konomit

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Arjan Konomi ka habitur me pamjen e tij sot në “Për’puthen Prime”. Ai është shfaqur me sy të ënjtur me mollëza të fryra, si kurrë më parë.

Mirëpo nuk dihet se çfarë e ka shkaktuar ndryshimin e tij në fytyrë.

Nuk dihet nëse ka pasur ndonjë problem shëndetësor opinionisti, apo ka pasur ndonjë problem tjetër. Ngelet për tu sqaruar nga vetë opinionisti.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
RingRing
spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img