Tirana
clear sky
12.5 ° C
12.5 °
12.5 °
88 %
1.5kmh
0 %
Die
30 °
Hën
30 °
Mar
30 °
Mër
28 °
Enj
20 °
E diel, 26 Shtator, 2021
spot_img

Me streçe të ngjitura pas trupit, Luana Vjollca ekspozon format perfekte (FOTO)

spot_img

Lajme të ngjashëm

5589b2eabacf95ca889b38127d4cdf5e

Moderatorja dhe këngëtarja e njohur Luana Vjollca, ka kohë që i ka shkëputur aktivitetet profesionale, për shkak të përhapjes së pandemisë së koronavirusit.

Mirëpo bukuroshja është gjithnjë shumë aktive në rrjete sociale, duke mos e lënë publikun ta marrë malli shumë shpejt.

Së fundi ajo ka publikuar në instagram dy foto, një postim dhe një në instastory, ku ka ekspozuar format e saj trupore, tepër elegante dhe sensuale.

luana.PNG

Në krah të fotografisë, Vjollca pyet me shaka fansat se nëse është më mirë të hajë apo të bëjë ushtrime. 

“Pite me kos apo ushtrime ?”, ka shkruar Luana në mbishkrimin e fotografisë, teksa ka pranuar sugjerime të shumta nga fansat.

Më shumë

spot_img