Tirana
overcast clouds
15 ° C
15 °
15 °
88 %
0.5kmh
90 %
Sht
16 °
Die
20 °
Hën
24 °
Mar
24 °
Mër
20 °
E shtunë, 15 Maj, 2021
spot_img

Më sportiv se kurrë, ish-ministri i LSI i bashkohet piknikut të të rinjve në Pezë

spot_img

Lajme të ngjashëm

Ish-ministri i Transportit Edmond Haxhinasto ditën e djeshme ka zhvilluar një piknik me të rinjtë e LSI-së në Pezë.

Nga pamjet e publikuara nga vetë Njësia 4 në Tiranë,  Haxhinasto shfaqet i zhveshur nga kostumi politik me të cilin jemi parë ta shohim në çdo dalje të tij.

Sportiv duke ju përshtatur frymës rinore së të rinjve të LSI-së, ish-ministri shihet duke përgatitur hamburgera dhe më pas duke luajtur me ta.

Edmond Haxhinasto është rënditur i 6-ti në listën e LSI për qarkun e Tiranës.

spot_img

Më shumë

spot_img
spot_img