Tirana
clear sky
37.5 ° C
37.5 °
37.5 °
20 %
2.1kmh
0 %
Pre
36 °
Sht
34 °
Die
34 °
Hën
35 °
Mar
36 °
E premte, 25 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Më shumë se 10 vite bashkë, merr fund lidhja mes Bojken Lakos dhe Semi Jaupajt

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Bojken Lako dhe Semi Jaupaj i kanë dhënë fund lidhjes së tyre pas më shumë se 10 vite me njëri-tjetrin.

Lajmin e bëri vetë të ditur Semi ditën e sotme në “Kënga Magjike”, ku u shpreh se Bojkeni do të ngelet mik i saj.

“Bojkeni do ngelet një mik i imi i zemrës. Kam shumë respekt për të dhe do kem gjithnjë. Është një njeri i afërt i imi. Një mik”, tha ajo, por përgjigja e saj çuditi publikun.

Lidhja e tyre u zbulua në vitin 2011, kur Semi ishte 19 vjeç, ndërkohë që jeta e tyre private nuk ka qenë shumë e hapur për publikun.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img