Tirana
clear sky
21.5 ° C
21.5 °
21.5 °
56 %
1kmh
0 %
Die
23 °
Hën
23 °
Mar
23 °
Mër
23 °
Enj
23 °
E diel, 2 Tetor, 2022

“Më shtyu me forcë drejt shtratit”, shqiptari tenton të përdhunojë gruan që ftoi për kafe në shtëpinë e tij në Greqi  

spot_img

Lajme të ngjashëm

Një shtetas shqiptar është arrestuar nga Policia  greke, pasi akuzohet se ka tentuar të përdhunojë një 38 vjeçare në Kretë.

Sipas mediave në vendin fqinj një 38-vjeçare, “ka përjetuar momente makthi në Kretë, më 15 gusht, kur një 45-vjeçar nga Shqipëria e ka ftuar atë në shtëpinë e tij për të pirë një kafe.

38-vjeçarja ka shkuar në shtëpinë e tij në Ammoudara në orën 9 të mëngjesit për të konsumuar kafe, por atje është përballuar me situatën e vështirë.

Sipas denoncimit, në një moment 45-vjeçari e ka shtyrë me forcë drejt shtratit dhe e ka kapur nga qafa, ndërsa ka tentuar ta përdhunojë”.

Mësohet se gruaja ka arritur të largohet dhe shkoi në polici duke e denoncuar. Pak orë më vonë ai u arrestua, ndërsa ka kërkuar falje në Polici.

Më shumë


spot_img
spot_img

spot_img