Tirana
broken clouds
16.5 ° C
16.5 °
16.5 °
88 %
0kmh
75 %
Mër
27 °
Enj
25 °
Pre
26 °
Sht
25 °
Die
23 °
E mërkurë, 29 Shtator, 2021
spot_img

Me shofere Arbanën, Eduart Grishaj dhe moderatorja dalin hapur në rrugët e Tiranës

spot_img

Lajme të ngjashëm

6bb87c6697ef7cb88b1ad6dcee0605f0

Moderatorja e njohur Arbana Osmani dhe partneri i saj i përfolur, Eduart Grishaj duket se janë kthyer nga pushimet dhe i janë rikthyer punës.

Dyshja shumë e përfolur vazhdojnë të shihen bashkë kudo që shkojnë, ndonëse asnjëherë nuk e kanë pranuar publikisht lidhjen.

Ditën e sotme ata janë fotografuar në rrugët e kryeqytetit, konkretisht në Komunën e Parisit.

Siç shihet edhe nga fotot e siguruara nga Newsbomb.al, Arbana dhe Eduarti janë duke udhëtuar me makinë, ndërsa në timon ndodhet moderatorja.

Kujtojmë se kjo nuk është hera e parë që dyshja fotografohen së bashku.

dghg.png

Më shumë

spot_img