Tirana
clear sky
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
64 %
0kmh
0 %
Mar
26 °
Mër
27 °
Enj
25 °
Pre
26 °
Sht
27 °
E martë, 17 Maj, 2022
spot_img

Me shkelma dhe grushta, burri rreh barbarisht gruan, arrestohet 48-vjeçari (EMRI)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Policia e Cërrikut ka arrestuar një 48 vjeçar pasi ka dhunuar barbarisht bashkëshorten e tij e cila ka përfunduar në spital. Pas ngjarjes specialistët për Hetimin e Krimit në Komisariatin e Policisë Cërrik kanë arrestuar në flagrancë shtetasin Arben Kume, 48 vjeç, banues në lagjen nr.2 Cërrik.

Shtetasi i lartpërmendur, në banesën e tij ka goditur me shkelma dhe grushte bashkëshorten e tij, shtetasen M.K., 34 vjeçe, banuese në Cërrik, e cila ndodhet në spitalin kirurgjik Elbasan, nën kujdesin e mjekëve.

Materialet i kaluan Prokurorisë Pranë Gjykatës së Shkallës së Parë Elbasan për veprën penale, “Dhuna në Familje”.

 

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
RingRing
spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img