Tirana
clear sky
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
64 %
1.5kmh
0 %
Die
36 °
Hën
37 °
Mar
40 °
Mër
42 °
Enj
41 °
E diel, 25 Korrik, 2021

Me shenja dhe të nxira, Klaudia Pepa nxjerr fotot, çfarë i ka ndodhur balerinës?!

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

913204ea8d9b61ed95bacac474d3ab82

Balerina e njohur tashmë jo vetëm në Shqipëri, por edhe jashtë vendit, Klaudia Pepa, prej vitesh është vendosur në Itali, ku po zhvillon karrierën e saj.

Por, për të arritur majat e suksesit, duhen kaluar edhe mjaft sakrifica.

Balerina ka postuar një Instastory, ku shfaqet me këmbët e nxira pas provave të mundimshme për performancën e radhës që do të këtë në bashkëpunim me artistin Fabrizio Moro, i cili i ka besuar balerinës sonë rolin kyç në klipin e tij muzikor.

153195852_337200954292086_3778546270723970340_n.png

153086549_777706786457382_6481000188928929034_n.jpg

Më shumë

spot_img
spot_img