Tirana
clear sky
12.5 ° C
12.5 °
12.5 °
58 %
0.5kmh
0 %
Enj
24 °
Pre
24 °
Sht
28 °
Die
30 °
Hën
29 °
E enjte, 23 Shtator, 2021
spot_img

Me shalqi në dorë dhe pa forma të kolme, shikoni si dukej Luana Vjollca 13 vite më parë (FOTO)

spot_img

Lajme të ngjashëm

46407fca09d3b72ca3c5e853cdfbc108

Luana Vjollca është një nga moderatoret më të dashura për publikun shqiptar, edhe për shkak të emisionit që ajo drejton, pasi ndiqet shumë.

Luana njihet nga një pjesë tjetër e publikut edhe si këngëtare, pasi ka realizuar disa projekte të suksesshme muzikore me këngëtarë të ndryshëm.

Ajo gjithnjë tërheq vëmendjen me trupin e saj dhe format e kolme, mirëpo nëse jeni kurioz të shihni se si dukej ajo 13 vite më parë, kur ishte 16 vjeçe, hidhini një sy fotove të saj.

Ajo ka publikuar në Instagram dy foto ku shihet duke pozuar, e në njërën prej tyre me shalqi në dorë, ku bie në sy trupi i hollë dhe pa forma të kolme.

Më shumë

spot_img