Tirana
clear sky
14.5 ° C
14.5 °
14.5 °
88 %
1kmh
0 %
Die
27 °
Hën
25 °
Mar
26 °
Mër
26 °
Enj
27 °
E diel, 13 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Me sëmundje të rëndë i shtruar prej disa kohësh në spitalin italian, superheronjtë zbresin nga çatia dhe surprizojnë 17-vjeçarin shqiptar

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

7daa10cc5bca2243c54684939c1102b3

“Superheronjtë” kanë suprizuar një 17-vjeçar shqiptarë që prej disa kohësh vuan nga një sëmundje e rëndë dhe është i shtruar në spitalin Italian.

Superheronjtë zbritën nga çatia me litarë dhe suprizuan 17-vjeçarin, i cili kishte kërkuar një telefon që të kishte mundësi të mbante kontaktet me miqtë e tij.

Eljoni nuk po u besonte syve kur pa fasadën e konstruksionit me superheronjtë, që po zbrisnin nga çatia dhe mes tyre edhe Hulk, personazhi i tij i preferuar.

 “Kur Eljon mbërriti këtu ai nuk dinte asnjë fjalë në italisht dhe në një situatë jashtëzakonisht të rëndë klinike”, thanë përfaqësuesit e spitalit ku ai po kurohet.

Kjo surprizë u bë e mundur nga organizata jofitimprurëse “Make a Wish” me stafin e EdiliziaAcrobatica.

Screenshot_1.pngScreenshot_2.pngScreenshot_3.png

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img