Tirana
clear sky
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
78 %
1kmh
0 %
Sht
38 °
Die
41 °
Hën
40 °
Mar
39 °
Mër
40 °
E shtunë, 31 Korrik, 2021

Me rrezikshmëri të lartë shoqërore, arrestohet në Tiranë një person, sekuestrohet 1 kg kokainë

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

b2c43c7f9e78373c315e912da3e6b3e0

Një person me rrezikshmëri të lartë shoqërore është arrestuar nga Policia e Tiranës paraditen e sotme.

Bëhet me dije se në pranga ka rënë shtetasi me inicialet B.S, i cili ka qenë i shpallur në kërkim për veprën penale “vrasje e mbetur në tentativë”. Në momentin e arrestimit nga Policia, ky shtetas shoqërohej nga një person tjetër.

Gjatë operacionit për arrestimin e tij, është sekuestruar dhe 1 kg kokainë.

Më shumë

spot_img
spot_img