Tirana
clear sky
5.5 ° C
5.5 °
5.5 °
31 %
5.1kmh
0 %
Sht
5 °
Die
5 °
Hën
3 °
Mar
4 °
Mër
6 °
E shtunë, 22 Janar, 2022

Me Rey Manajn në fushë, Barcelona “manual” futbolli, mes spektaklit dhe golave mposhtin Juventusin (VIDEO)

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Barcelona mposhti Juventusin 3-0, në miqësoren e luajtur në Estadi Johan Cruyff. Goli i parë erdhi shumë shpejt, që në minutën e 3-të.

Depay merr një pasim nga Demir dhe dërgon topin pas shpinës së portierit kundërshtar. Në të dytin është sërish protagonisht hollandezi i afruar këtë merkato, pasi jep pasin e fundit te goli i Braithwaite, në minutën e 57-të.

Rei Manaj futet në fushë në minutët e 78-të, duke i zënë vendin autorit të golit të dytë. Reailizimi i 3-të do vinten nga Puig në fundin e takimit. Ky 90 minutësh ishte tejet i dobët për bardhezinjtë, që nuk ia dolën dot të dalin në lojën e tyre.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img