Tirana
clear sky
10.5 ° C
10.5 °
10.5 °
66 %
1.5kmh
0 %
Pre
24 °
Sht
27 °
Die
30 °
Hën
31 °
Mar
21 °
E enjte, 23 Shtator, 2021
spot_img

‘Me Ramën, krimi dhe oligarkët pasurohen’, Basha nxjerr SHIFRAT pë bizneset e mbyllura

spot_img

Lajme të ngjashëm

Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha ka publikuar një video me të cilën nge akuza ndaj kryeministrit Edi Rama.

Sipas Bashës, me Ramën krimi dhe oligarkët pasurohen, bizneset e ndershme falimentojnë.

Nëpërmjet videos, Basha nxjerr shifrat e bizneseve të mbyllura gjatë muajit shtator të këtij viti të cilat sipas tij janë rritur krahasuar me një vit më parë.

Me Edi Ramë në qeveri çdo vit është më i keq për shumicën e bizneseve. Sa më gjatë kjo qeveri aq më shumë biznese mbyllen”, thuhet në videon epublikuar nga kryedemokrati Basha.

 

Më shumë

spot_img