Tirana
clear sky
16.5 ° C
16.5 °
16.5 °
94 %
1.5kmh
0 %
Sht
29 °
Die
31 °
Hën
34 °
Mar
35 °
Mër
37 °
E shtunë, 19 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Me puthje të zjarrta, Robert Berisha konfirmon lidhjen e dashurisë me modelen e njohur (VIDEO)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

05acdd134e79dd528a796d20ca6de4f6

Jeta private e Robert Berishës ka qenë në qendër të vëmendjes së mediave që pas ndarjes së tij nga Nora.

Roberti është përfolur shpeshherë për lidhje me vajzat e shoëbizit që pas ndarjes nga Nora, ndërsa këtë herë një video e postuar nga ai ka shuar të gjitha dyshimet duke zyrtarizuar lidhjen e tij.

Këngëtari shfaqet duke darkuar me modelem italiane, Maria Bove.

Roberti shihet duke filmuar Marian, e cila po rregullohet para se të bëjë foto dhe duke qeshur i kërkon këngëtarit të presë. “Jo prit të bëhem gati”, i thotë Maria.

“Ti je gjithmonë gati, oh Zot”, dëgjohet duke thënë Roberti duke e komplimentuar kështu modelen.

Ndërsa bukuroshja ka postuar një vido duke dhuruar puthje pasjonante me Robertin. Duke treguar se Roberi nuk është më ‘single’ dhje se ata tani më janë çifti më i ri i showbizit.’

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img