Tirana
overcast clouds
3.5 ° C
3.5 °
3.5 °
70 %
2.6kmh
90 %
Mër
10 °
Enj
13 °
Pre
15 °
Sht
10 °
Die
10 °
E mërkurë, 1 Dhjetor, 2021
spot_img

“Më puth b*thën e bardhë”, Britney Spears pozon “topless” dhe flet kundër operacioneve plastike: Më mirë të hidhem nga një shkëmb sesa…

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Këngëtarja me famë botërore Britney Spears është shumë e dashur për publikun, jo vetëm për sukseset, por dhe për karakterin e saj.

Së fundmi këngëtarja me anë të një postimi në rrjetet sociale shkruan se është kundër operacioneve plastike, teksa shkruan se preferon të hidhet nga shkëmbi sesa një mjek t’i tregojë se diçka nuk shkon si duhet me trupin e saj.

“Po në lidhje me këto këshilla për korrigjimin e trupit?” A jam i vetmi i prekur nga këto përvoja apo është dikush tjetër? Unë ndoshta jam shumë i ndjeshëm. Unë preferoj të bie nga një shkëmb sesa një mjek të më tregojë se çfarë nuk shkon me trupin tim. Mora mësimin. PS. Më puth b*thën e bardhë”, ka shkruar ajo.

Screenshot 13 17
spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img