Tirana
overcast clouds
10.5 ° C
10.5 °
10.5 °
76 %
1kmh
90 %
Sht
13 °
Die
12 °
Hën
12 °
Mar
8 °
Mër
4 °
E premte, 3 Dhjetor, 2021
spot_img

Me pushime në Dubai, Marina Vjollca pozon duke marrë rreze në varkë: Kokrrën e qejfit….

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një ditë pasi konfirmuan se do të bëhen prindër për herë të parë, Marina Vjollca dhe reperi Getoar Selimi u zhvendosën në Dubai, aty ku po shijojnë pushimet.

Moderatorja shumë e dashur për publikun ka postuar foto nga plazhi, ku shfaqet me veshje transaprentë të cilat i nxjerrin në pah barkun e rrrumbullakosur.

Së fundmi Marina ka ndarë me ndjekësit disa foto, ku shihet duke marrë rreze dielli në  një varkë.

“Çantën në krahë dhe kokrrën e qejfit”, ka shkruar Marina në fotot që shpërndan në Instagram.

  “Ashtu është mi motër”, i shkruan me humor e motra, Luana Vjollca.

Screenshot 3 2

Screenshot 4 2
spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img