Tirana
broken clouds
16.5 ° C
16.5 °
16.5 °
72 %
5.1kmh
75 %
Die
15 °
Hën
13 °
Mar
8 °
Mër
10 °
Enj
13 °
E diel, 28 Nëntor, 2021
spot_img

Me pushime në Afrikë, Einxhel poston foto me bikini dhe i vë “flakën” rrjetit

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Einxhel Shkira është një nga moderatoret më të dashura për publikun dhe njihet për karakterin e saj të veçantë.

Moderatorja është shumë aktive në rrjetet sociale dhe shpesh ndan foto me ndjekësit nga përditshmëria dhe jeta profesionale.

Einxhel është duke shijuar pushimet e saj në Afrikë dhe nuk kishte si të ndodhte që këto ditë relaksi mos t’i ndante me ndjekësit e saj.

Së fundmi ajo ka postuar disa foto në Instagram, ku shihet e veshur me bikini tepër sensuale.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img