Tirana
broken clouds
7.5 ° C
7.5 °
7.5 °
76 %
1kmh
75 %
Mar
10 °
Mër
10 °
Enj
12 °
Pre
9 °
Sht
9 °
E martë, 7 Dhjetor, 2021
spot_img

Me pushime me familjen, Majlinda Bregun e zë “halli” me të bijën

digitalb
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Koordinatorja e Këshillit të Bashkëpunimit Rajonal (RCC), Majlinda Bregu ka nisur pushimet me familjen. Bregu dhe familja e saj po shijojnë pushimet larg punës dhe po kalojnë më shumë kohë me njëri tjetrin.

Mirëpo kur je me pushime nuk ka si të mungojë dhe fotot e bukura, për të “gdhendur” në këtë mënyrë edhe kujtimet. Bregu me anë të një postimi në rrjetet sociale na tregon se e ka zënë “halli” me të bijën, e cila si duket i kërkon vazhdimisht që ti foto.

“Jam me pushime nga puna, por nuk ka pushime si mama”, shkruan Majlinda me postimin e saj, ku shihet teksa fotografon të bijën, Kejdën.

Screenshot 8 1

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
digitalb
spot_img
spot_img