Tirana
overcast clouds
11.5 ° C
11.5 °
11.5 °
71 %
2.6kmh
90 %
Sht
11 °
Die
12 °
Hën
11 °
Mar
9 °
Mër
10 °
E shtunë, 4 Dhjetor, 2021
spot_img

Me pistoletë dhe shkop bejsbolli, grabitet gjatë natës karburanti në Lezhë, maskat marrin xhiron ditore

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një karburant pranë kryqëzimit të Shenkollit në Lezhë ka rënë pre e grabitjes nga persona të maskuar dhe të armatosur.

Ngjarja ka ndodhur gjatë mbrëmjes së djeshme ku persona të pa indetifikuar kanë grabitur xhiron ditore të karburantit.

Në kërcënimin e pistoletës dhe shkopit të bejsbollit, grabitësit kanë marrë rreth 1 milion lekë. Uniformat Blu nuk kanë dhënë detaje në lidhje me ngjarjen, teksa pritet sekuestrimi i kamerave të sigurisë për zbulimin dhe kapjen e autorëve.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img