Tirana
few clouds
32.5 ° C
32.5 °
32.5 °
33 %
4.1kmh
20 %
Sht
32 °
Die
36 °
Hën
38 °
Mar
40 °
Mër
41 °
E shtunë, 24 Korrik, 2021

“Më përplasi kokën në mur dhe më përdhunoi”, aktori i njohur amerikan akuzohet për abuzim seksual

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

e563b1f8629d8200cfa9fcdb0b783f23

Aktori i njohur amerikan Armie Hammer është akuzuar për përdhunimin e një gruaje në Los Angeles në vitin 2017.

Një 24-vjeçare e quajtur Effie, bëri akuzat të forta për aktorin gjatë një konference për shtyp ditën e djeshme.

24 vjeçarja pretendon se me aktorin ishte njohur në facebook gjatë vitit 2016 dhe se ishte dashuruar menjëherë me të .

Ajo ka treguar se ai vazhdimisht ushtronte kontroll dhe dhunë psikologjike mbi të, deri sa arriti edhe në abuzimin seksual, raporton BBC. Ajo ka rrëfyer se aktori e ka përdhunuar për katër orë më 24 prill të vitit 2017 ne Los Angelos.

“Armie Hammer më përdhunoi për më shumë se katër orë në Los Angelos, gjatë së cilës ai më goditi vazhdimisht kokën në një mur, duke mavijosur fytyrën time. Gjatë atyre katër orëve, u përpoqa të largohesha dhe ai nuk më lejoi. Mendova se ai do të më vriste. Unë isha plotësisht në shok dhe nuk mund të besoja se dikush që dashuroja më bëri këtë gjë,” tha ajo.

Por avokati i Hammerit, Andrew Brettler hodhi poshtë akuzat.

Më shumë

spot_img
spot_img