Tirana
clear sky
18.5 ° C
18.5 °
18.5 °
55 %
4.1kmh
0 %
Hën
25 °
Mar
25 °
Mër
26 °
Enj
27 °
Pre
23 °
E hënë, 14 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

“Më pëlqen të ha”, është gjykuar për format e kolme, mesazhi i këngëtares shqiptare: Duajeni trupin tuaj

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

eab1d2a686c3033194817dd4c16417d2

Bebe Rexha gjithmonë ka qenë e hapur për të folur kur vjen puna tek format dhe linjat e saj trupore, të cilat janë bërë shkak për paragjykim nga persona të tjerë.

Këngëtarja ka rrëfyer më herët se ka pasur stilistë që nuk kanë preferuar të punojnë me të, për shkak të trupit dhe formave të saj të kolme.

Së fundmi Bebe Rexha ka shprehur me anë të një mesazhi në rrjetet sociale se çdo njeri duhet të ndihet mirë dhe ta dojë trupin e tij, pasi sipas këngëtares çdo truopështë i bukur.

Në mesazhin e saj, ajo tregon se është përpjekur jashtë mase për t’u dukur si yjet e televizionit, por nuk mund ta bënte këtë në mënyrë natyrale. Mesa duket Bebe ndihet mjaft mirë me format e saj të kolme dhe duke ngrënë rregullisht e duke  treguar dashuri për trupin e saj.

“Sa më shumë përpiqesha të isha e dobët si ato yjet e popit, me të cilat jam rritur ose me ato që shikoj tani, nuk mund ta bëja në një mënyrë natyrale apo të shëndetshme. Më pëlqen të ha. Stërvitem. Pi ujë. Bëj më të mirën time. Ndjek ritmin e trupit tim. Edhe pse ndonjëherë bëhet e vështirë gjithmonë tregoj dashurinë për trupin ti. Çdo trup është i bukur”, shkruan Bebe Rexha.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img