Hapësire reklamuese

Showbiz & Lifestyle

“Më pëlqen të bëj koncert falas për vendin tim”, Rita Ora vjen në Tiranë, zbulon datën dhe orën

Shkruar nga Newsbomb

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Rita Ora do të rikthehet me një koncert në Tiranë.

Lajmin e ka bërë me dije vetë këngëtarja me anë të një postimi në rrjetet sociale. Ajo tregon se më 6 shtator në orën 20:00 do të mbahet edhe koncerti i  madh në Sheshin Skëndërbej, që do të jetë falas për të gjithë qytetarët.

“Më pëlqen të bëj koncerte falas për vendin tim dhe për të parët e mi në Shqipëri. Bëhet fjalë për njerëzit dhe për të organizuar një festë për të festuar të rinjtë!! Le te shkojme”  shkruan Rita në postimin e saj në Instagram.

Epo të gjithë mezi po presin datën për të parë nga afër Rita Orën dhe performacat e saj.

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese