Hapësire reklamuese

Showbiz & Lifestyle

“Më pëlqejnë çikat e reja”, i moshuari nga Gjakova fans i Luizit: Dua të futem në Big Brother

Shkruar nga Newsbomb
“Më pëlqejnë çikat e reja”, i moshuari nga

Fenomeni i Big Brother Vip, “Luizi” duket se ka fituar zemrat e të gjitha moshave kudo në Shqipëri. Një 82-vjeçar nga Gjakova ka shprehur dëshirën për të marrë pjesë në Big Brother Vip Albania.

Ton Pergega thotë se e pëlqen shumë banorin e shumëpërfolur, Luizin dhe se ka dëshirë të rrijë me djem e vajza të reja.

“82 vjet i kom po vazhdimisht e kqyri Big Brother, deri në ora 1 a 2 të natës rri qut”, ka thënë Pergega për T7.

“Kam dëshirë më nejt me djem e qika të reja”, shtoi ai.

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese