Tirana
few clouds
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
40 %
4.1kmh
20 %
Mar
21 °
Mër
21 °
Enj
21 °
Pre
22 °
Sht
22 °
E martë, 19 Tetor, 2021
spot_img

Me pamje nga xhamia “Et’hem Beu”, Rama uron besimtarët myslimanë: Gëzuar Kurban Bajramin

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Kryeministri Edi Rama ka uruar të gjithë besimtarët për festën e Kurban Bajramit.

Rama ka zgjedhur të urojë besimtarët myslimanë me anë një një video nga ku shihen pamjet nga Xhamia në Tiranë e “Et’hem Beut”.

“Gëzuar Kurban Bajramin” shkruan Rama krahas postimit të tij, teksa e shoqëron me një emoji të flamurit shqiptarë dhe të xhamisë.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img