Tirana
clear sky
31.5 ° C
31.5 °
31.5 °
31 %
1.5kmh
0 %
Die
36 °
Hën
38 °
Mar
40 °
Mër
42 °
Enj
42 °
E diel, 25 Korrik, 2021

Me pallton hedhur krahëve dhe i pashoqëruar nga Garda, Meta ‘kapet’ duke biseduar me qytetarët e Tiranës, ja kush e shoqëron (VIDEO)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

f16ed8eb09dd8d3f18c90b7f3f3e6501

Pamjet e mësipërme janë shkëputur nga një video e siguruar nga newsbomb.al, ku shfaqet presidenti Ilir Meta duke u takuar me disa qytetarë të Tiranës.

Siç shihet dhe nga pamjet, Meta lëviz i qetë dhe i pashoqëruar nga Garda në Tiranë, në mes të qytetarëve të zakonshëm, ndërsa mban hedhur krahëve një pallato.

Rrugës për t’u kthyer te makina e tij, Presidenti bisedon me qytetarët dhe shkëmben disa fjalë me ta, një prej tyre është një punonjëse e pastrimit të kryeqytetit. Një prej personave që e shoqëron Presidentin, është dhe mesfushori i Tiranës së viteve ’60 Luigj Bytyçi.

Në fund, Meta takohet me grusht me Bytyçin dhe largohet me makinë.

VIDEO –Newsbomb.al:

Më shumë

spot_img
spot_img