Hapësire reklamuese

Showbiz & Lifestyle

Më pak i votuari, ja kush është banori që la shtëpinë e Big Brother

Shkruar nga Newsbomb

Mbrëmë Granditi ka lënë përfundimisht shtëpinë e Big Brother Vip.

Graniti në nominim me Monikën, Ilirin dhe Sarën, ishte më pak i votuari, duke e bërë që të eleminohej.

Aspak mirë këtë largim nuk e priti Fifi, e cila kishte një marrëdhënie shumë të mirë me Granitin edhe pse me luhatje të vazhdueshme.

Fifi nuk arriti të mbante lotët dhe pas largimit të tij u shfaq shumë e trishtuar.

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese