Tirana
broken clouds
0.5 ° C
0.5 °
0.5 °
75 %
1.5kmh
75 %
Enj
10 °
Pre
7 °
Sht
5 °
Die
5 °
Hën
5 °
E enjte, 20 Janar, 2022

Më pak i votuari, ja kush është banori që la shtëpinë e Big Brother

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Mbrëmë Granditi ka lënë përfundimisht shtëpinë e Big Brother Vip.

Graniti në nominim me Monikën, Ilirin dhe Sarën, ishte më pak i votuari, duke e bërë që të eleminohej.

Aspak mirë këtë largim nuk e priti Fifi, e cila kishte një marrëdhënie shumë të mirë me Granitin edhe pse me luhatje të vazhdueshme.

Fifi nuk arriti të mbante lotët dhe pas largimit të tij u shfaq shumë e trishtuar.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img