Tirana
clear sky
25.5 ° C
25.5 °
25.5 °
31 %
7.7kmh
0 %
Hën
25 °
Mar
25 °
Mër
27 °
Enj
27 °
Pre
28 °
E hënë, 14 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Me organin gjenital jashtë, i riu manjak ndjek “hapa-hapit” vajzën (VIDEO)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Greqi, ku një manjak ka ndjekur hap pas hapi një vajzë të re, duke mbajtur organin gjenital jashtë.

Në videon e mëposhte e postuar nga vetë vajza shihet sesi ajo e friksuar futet në palat, ndërsa pak momente më pas një i ri, me organin gjenital jashtë afrohet tek dera dhe tenton ta hapë atë.

E reja ka bërë edhe denoncimi në Nea Smyrni në lidhje me ngjarjen.

“Mbrëm ky djalë më ndoqi për 300 metra, nga tramvaji egjeut në Nea Smyrni në shtëpinë time. Në video shihet qartë se ai ka nxjerrë orrganin gjenital dhe vjen drejt meje.

Duke u dridhur nga ideja se çfarë do të kishte ndodhur nëse tashmë nuk do të kisha çelësat në dorë dhe nuk do ta mbyllja mirë derën. Nëse dikush e njeh, ju lutem më kontaktoni. Një denoncim tashmë është paraqitur në Policinë Nea Smyrni,” shkruan ajo në postimin e saj.

Policia ka shpallur në kërkim të riun.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img