Tirana
overcast clouds
7.5 ° C
7.5 °
7.5 °
61 %
3.1kmh
90 %
Mar
7 °
Mër
10 °
Enj
11 °
Pre
10 °
Sht
8 °
E martë, 7 Dhjetor, 2021
spot_img

Me Nokën, Spahon, Ristanin e Balliun në ekip, Sali Berisha OPTIMIST: Po t’i dekretoj Presidenti, që nesër i fitojmë zgjedhjet!

digitalb
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Ish-kryeministri Sali Berisha thotë se PD do të marrë pjesë në zgjedhjet vendore, nëse dekretohen nga presidenti për bashkitë që janë aktualisht pa kryetarë.

Berisha tha se Partia Demokratike, ajo pjesë që ndodhet pranë tij, përfshi Flamur Nokën, Klevis Balliun dhe Edmond Spahon, Arben Ristanin dhe Albana Vokshin, fiton menjëherë çdo zgjedhje.

“PD, që është sot këtu para jush, kam parasysh këtë maxhorancë, nesër po dekretoi presidenti i republikës, fiton zgjedhjet. Nuk diskutohet mospjesëmarrja në zgjedhje. Është një entuziazëm dhe optimizëm i jashtëzakonshëm në PD”, deklaroi Berisha.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
digitalb
spot_img
spot_img