Tirana
clear sky
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
28 %
2.6kmh
0 %
Mar
23 °
Mër
23 °
Enj
23 °
Pre
26 °
Sht
24 °
E martë, 4 Tetor, 2022

Me një puthje në rrugë, këngëtarja e njohur konfirmon lidhjen e re

spot_img

Lajme të ngjashëm

Me një puthje të zjarrtë në rrugë, këngëtarja Miley Cyrus ka konfirmuar lidhjen e saj të re.

Këngëtarja ka nisur një romancë të re me muzikantin Maxx Morando. Dyshja u panë duke dalë të enjten teksa qëndronin në një trotuar në West Hollywood, teksa shkëmbyen edhe disa puthje.

Cyrus, 29 vjeç dhe bateristi i Liily, 23 vjeç, janë përfolur edhe në 2021 për një lidhje, pasi u panë bashkë në shfaqjen e pistës së Gucci’s Love Parade, por atëherë këngëtarja i mohoi thashethemet.

Por duket se gjërat tashmë kanë ndryshuar dhe këngëtarja po shijon dashurinë e saj të re.

Më shumë


spot_img
spot_img

spot_img