Tirana
clear sky
28.5 ° C
28.5 °
28.5 °
48 %
1kmh
0 %
Mar
28 °
Mër
27 °
Enj
25 °
Pre
26 °
Sht
27 °
E martë, 17 Maj, 2022
spot_img

Me një plumb në kokë dhe dy në trup, VIDEO: Kjo është makina ku u gjet i vrarë 25 vjeçari në Vlorë, pronare rezulton se është një grua

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një djalë 25 vjeç është gjetur i vdekur mëngjesin e sotëm në Babicë të Vlorës, shkruan newsbomb.al. Ai nuk është identifikuar ende pasi nuk kishte mjete identifikimi me vete, dhe po ahstu në morgun e Vlorës nuk është paraqitur asnjë familjar.

Megjithatë, grupi i hetimit vijon punën për zbardhjen e plotë të ngjarjes dhe identitetit të të riut.

Siç shihet nga pamjet e mëposhtme, Policia ka bërë të mundur largimin e mjetit “Fiat Punto” ku 25 vjeçari u gjet i vrarë. Kanë qenë banorët e zonës ata që kanë parë mjetin dhe më pas trupin e  pajetë të të riut, dhe kanë njoftuar uniformat blu.

Nga kqyrja paraprake e trupit të tij, është konstatuar një goditje me plumb në kokë dhe dy të tjera në trup, shkruan newsbomb.al. Xhami i parë në anën e majtë të mjetit ka qenë i ulur dhe viktima ka qenë në vendin e shoferit.

Mësohet se i riu që ëhstë gjetur sot i vdekur nuk është pronari i jetit Fiat Punto me targa TR 3437 R. Ky mjet i përket një gruaje, e cila tashmë është identifikuar nga Policia dhe do të merret në pyetje, nëse ka dijeni për viktimën dhe shkaqet që kanë çuar në ekzekutimin e tij.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
RingRing
spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img