Tirana
clear sky
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
73 %
1kmh
0 %
Enj
38 °
Pre
38 °
Sht
35 °
Die
34 °
Hën
28 °
E enjte, 24 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

“Më ngjall buzëqeshjen sa herë shoh ecurinë e punës në aeroport”, Rama: Çunat kuksianë ma kanë bërë copë “librin e shpis” kur postoja projektin 3D

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

4170d70d8a6ab713e744c38b797d3965

Kryeministri Edi Rama ditën e sotme e ka nisur me pamje nga aeroporti i Kukësit.

Me anë të një postimi Rama shkruan se sa herë sheh ecurinë e punës i ngjallet buzëqeshja, teksa nuk lë pas edhe ironinë duke thënë “buzëqeshjen që më ngjallin sa herë shoh ecurinë e punës me aeroportin, çunat kuksianë me dy gishta të Londrës, që ma kanë bërë copë “librin e shpis” kur postoja projektin 3D”.

“MIRËMËNGJES dhe me buzëqeshjen që më ngjallin sa herë shoh ecurinë e punës me aeroportin, çunat kuksianë me dy gishta të Londrës, që ma kanë bërë copë “librin e shpis” kur postoja projektin 3D, ju uroj të gjithëve një javë të mbarë” shkruan Rama.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img