Tirana
broken clouds
18.5 ° C
18.5 °
18.5 °
77 %
1kmh
65 %
Mar
27 °
Mër
25 °
Enj
24 °
Pre
25 °
Sht
19 °
E martë, 21 Shtator, 2021
spot_img

Më në fund! Romeo Veshaj dhe Jonida Maliqi konfirmojnë lidhjen

spot_img

Lajme të ngjashëm

4ba18169aefd602d885beca66529eeb7

Prej kohësh në shtypin rozë përflitet për një lidhje të mundshme dashurie mes aktorit Romeo Veshaj dhe këngëtares Jonida Maliqi.

Dyshja janë fotografuar shpesh së bashku në ambjente të ndryshme, mirëpo asnjëherë nuk kanë folur për raportin mes tyre. Ndërkohë, duket se pas zhurmës së madhe që kanë shkaktuar, ka ardhur koha që ta pranojnë se janë së bashku.

Është Romeo ai i cili ka publikuar një foto me Jonidën. Çifti shfaqen të dy, duke shikurar njëri-tjetrin me shumë dashuri. Mision i mundur 9”,-shkruan Romeo në krah të fotos dhe Jonida vendos disa zemra.

Ndërkohë janë të shumtë personazhet e njohur që kanë komentuar për foton e tyre.

Screenshot_1.jpg

Screenshot_2.jpg

Screenshot_3.jpg

Më shumë

spot_img