Tirana
clear sky
3.5 ° C
3.5 °
3.5 °
30 %
5.1kmh
0 %
Mar
1 °
Mër
7 °
Enj
9 °
Pre
10 °
Sht
10 °
E martë, 25 Janar, 2022

Më në fund ndodhi ajo që pritej! Donaldi dhe Beatrix puthen për herë të parë në buzë

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Puthja e shumëpritur e Donaldit dhe Beatrixit ka ndodhur ditën e sotme. Çifti kanë shkëmbyer puthjen e parë në buzë me njëri-tjetrin.

Gjatë spektaklit të së martës, ata shfaqën hapur pëlqimin për njëri-tjetrin, ku Donaldi e tha “troç” që ajo që do tani është Beatrix.

Teksa kishim shumë dyshime për marrëdhënien e Donaldit me Borën, aktori e tha njëherë e mirë që gjithçka mes tij dhe moderatores ka mbaruar.  

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img