Hapësire reklamuese

Showbiz & Lifestyle

Më në fund! Luizi dhe Kiara zbulojnë se do të bëhen prindër (VIDEO)

Shkruar nga Newsbomb
Më në fund! Luizi dhe Kiara zbulojnë se do të bëhen

Luizi dhe Kiara sapo kanë konfirmuar lajmet se do të bëhen prindër të një vajze.

Konfirmimi i shtatzanisë së Kiarës nuk kishte si të ndodhte ndryshe. Luizi zyrtarizoi shtatzaninë e partneres së tij nëpërmjet një këngë dedikim për beben e vogël që pritete të vijë në jetë.

Nëpërmjet këngës “Frymë” të cilën e publikoi sot, Luizi shpreh gëzimin dhe bekimin e tij për pritjen e ëmbël. Në videoklipin e këngës ilustrohen momente të ndryshme nga shtatzania e Kiarës, duke nisur që nga ekot e para te mjeku, barku i rrumbullakosur dhe festa përrallore për zbulimin e gjinisë së foshnjes.

“Do të bëhem krah e sy edhe nëse nuk mundem dot. Sa shumë më ke munguar e kuptoj vetëm tani”, thotë Luizi mes vargjeve të ndjera për të bijën e tij.

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese