Hapësire reklamuese

Showbiz & Lifestyle

“Më në fund 30”, Elton Ilirjani feston ditëlindjen e bashkëshortit

Shkruar nga Newsbomb

Një ditë speciale ka qenë kjo për Elton Ilirjanin, pasi bashkëshorti i tij ka pasur ditëlindjen. Ka qenë vetë Eltoni i cili përmes një postini në “Instagram”, ka uruar gjysmën e tij.

Ata kanë zgjedhur Atlantic City në New Jersey per t’u larguar kështu nga zhurma e New York-ut dhe për të festuar 30-vjetorin e ditëlindjes.

Si çdo herë tjetër dhe këtë ditë të veçantë Ilirjani ka vendosur që të kombinohet nga koka te këmbët. Ai ka veshur brand-in korean “BLR BLUER”, xhaketë e bardhë, kombinuar me pantallona të zeza dhe gjysmë çizme me taka të larta.

Rikujtojmë se Elton Ilirjani sapo është kthyer nga Java e Modës në Seul ku shënoi suksesin e radhes në fashion me 4 parakalime të suksesshme në pasarelë.

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese