Tirana
clear sky
31.5 ° C
31.5 °
31.5 °
48 %
2.6kmh
0 %
Enj
34 °
Pre
35 °
Sht
37 °
Die
37 °
Hën
37 °
E enjte, 30 Qershor, 2022
spot_img

Më në formë se kurrë, Jozefina Topalli ‘sfidon’ vajzat e reja nga bregdeti (FOTO)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Jozefina Topalli është ndër figurat më të spikatura në politikë, pasi është e para grua që ka mbajtur edhe postin e Kryetares së Kuvendit.

albsig

spring

Ndonëse ka lënë gjurmë në jetën politike, Topalli përflitet edhe jetën personale.

Edhe pse është 55 vjeçe, ish-kryeparlamentarja shfaqet para publikut gjithmonë në formë.

Ditën e sotme Topalli ka publikuar një foto në Instagram ku shihet duke shëtitur dhe shijuar rrezet e diellit në bregdet.

fsgsg.png

rgdfjh.png

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img
spot_img