Tirana
clear sky
2.5 ° C
2.5 °
2.5 °
65 %
1.5kmh
0 %
Mër
11 °
Enj
14 °
Pre
16 °
Sht
14 °
Die
16 °
E mërkurë, 29 Mars, 2023

“Më ndihmoni”, telefonata që ngriti në këmbë policinë e Tiranës: Më rrezikohet jeta pasi të dal nga gjykata

Lajme të ngjashëm

Një ngjarje e pazakontë ka ndodhur ditën e sotme, ku një telefonatë ka alarmuar policinë e Tiranës.

Ka qenë një qytetar që ka telefonuar policinë dhe ka kërkuar ndihmë duke thënë se i rrezikohet jeta pasi të dal nga gjykata.

“Kërkoj ndihmë pasi të dal nga seanca se më rrezikohet jeta”, citohet të ketë thënë qytetari, raporton “TCH”.

Policia ka mbërritur në vendin e ngjarjes dhe ka telefonuar qytetarin, i cili tashmë ka fikur celularin ndërsa para gjykatës nuk ka asnjë shenjë shqetësuese.

Më shumë