Tirana
broken clouds
10.5 ° C
10.5 °
10.5 °
87 %
1kmh
75 %
Sht
13 °
Die
13 °
Hën
16 °
Mar
16 °
Mër
16 °
E shtunë, 3 Dhjetor, 2022

“Me ndërmjetësimin e politikanit”, gazetarja thotë se dy personazhe të botës së krimit në Shkodër u pajtuan në Kishë

spot_img

Lajme të ngjashëm

Veriu i Shqipërisë do të jetë më i qetë sa i përket ngjarjeve kriminale, kjo pasi sipas gazetares Klodiana Lala, dy emra të njohur të botës së krimit janë pajtuar.

Gazetarja shkruan se pakti është firmosur në Kishë, dhe është arritur më ndërmjetësinë e një politikani vendas.

Lala, ndonëse nuk tregon emrat, thotë se dy të pajtuarit janë fiseve në veri të vendit që kanë patur vazhdimisht përplasje, deri te atentate me dronë.

“Dy personazhe te njohur ne veri ne vendit ne perplasje te forte prej kohesh me njeri-tjetrin kane vendosur te pajtohen.

Me ndermjetesine e nje politikani vendor dhe ne pranine e burrave te te dy fiseve kane shkuar ne Kishe.

Aty kane “firmos” paktin e pajtimit.

Me gjase sdo te kete me atentate me drone apo avione”, shkruan gazetarja Lala.

Më shumë
spot_img
spot_img