Tirana
clear sky
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
49 %
1kmh
0 %
Sht
27 °
Die
27 °
Hën
27 °
Mar
29 °
Mër
30 °
E shtunë, 21 Maj, 2022
spot_img

Me muzikë e fishekzjarre, socialistët festojnë fitoren e PS në Librazhd (VIDEO)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Simpatizantë dhe mbështetës të Partisë Socialiste janë mbledhur mbrëmjen e sotme në qendër të Librazhdit, ku kanë festuar fitoren e PS.

Me fishekzjarre dhe muzikë të rinjtë kanë festuar rezultatin e fitores që u shpall mbrëmjen e sotme, ku kjo forcë politike mori 9952 vota, duke lënë pas PD dhe LSI.

Theksojmë se ky bastion edhe në këto zgjedhje mbetet i majtë, duke i qëndruar besnik deputetit të zonës, Taulant Balla.

Edhe në 3 bashkitë e tjera që qarkut të Elbasanit, në atë të Gramshit, Belshit dhe Cërrikut fituese doli PS duke mposhtur PD dhe LSI.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
RingRing
spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img