Tirana
broken clouds
12.5 ° C
12.5 °
12.5 °
44 %
5.1kmh
75 %
Enj
11 °
Pre
7 °
Sht
5 °
Die
5 °
Hën
3 °
E enjte, 20 Janar, 2022

“Më mungon tmerrësisht shumë”, dedikimi prekës i Ramës për nënën e ndjerë: Shpresoj atje lart të jetë krenare për mua

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

“Kjo është fitorja ime e parë pa dikë që më mungon tmerrësisht shumë”, këto kanë qenë fjalët prekëse të kryetarit të Partisë Socialiste Edi Rama dedikuar nënës së ndjerë gjatë fjalimit të fitores.

“Shpresoj se tani po më sheh nga lart. Nëna ime Aneta, shpresoj të jetë krenare për mua”, tha Rama.

“Kjo është fitorja ime e parë në mungesën e dikujt që mëka ndenjur pranë, më ka ndjekur si hije me dashurinë pa kushte dhe me përkujdesjen e paepur. Dikush që më mungon tmerrësisht sot dhe që shpresoj se tani po më sheh nga atje lart. Nëna ime Aneta, shpresoj që të jetë krenare për mua”, u shpreh kreu i PS, Edi Rama gjatë fjalës së tij para mijëra mbështetësve të PS-së në sheshin Skënderbej.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img